Nachádzate sa tu

Čalúnená manželská posteľ Portima 140 - tmavohnedá / cappuccino

180 x 223 x 92 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Čalúnená manželská posteľ Portima 140 - tmavohnedá / cappuccino

Ak hľadáte pohodlnosť, praktickosť a moderný dizajn v jednom, tou správnou voľbou pre Vás je manželská posteľ PORTIMA 140, ktorá splní všetky Vaše požiadavky. Vďaka svojmu elegantnému štýlu a nadčasovému dizajnu pretvorí Vašu spálňu na oázu relaxu, pokoja a oddychu. Povrch postele je čalúnený veľmi kvalitnými a odolnými materiálmi, ktoré sú príjemné na dotyk a to látkou v kombinácii s ekokožou, vo farbe tmavohnedá (Soft 66) / cappuccino (Berlin 03). Na výber sú aj iné farebné prevedenia a šírky postele. Najzaujímavejším prvkom postele, je jej originálne čelo v kontrastnej farbe, s rafinovaným, vodorovným pásom, ktoré oživí Vašu spálňu a pridá jej na exkluzivite. Rozmery postele sú: šírka s čelom je 180 cm, hĺbka postele je 223 cm a jej výška s čelom je 92 cm. Rozmery ložnej plochy sú (ŠxH): 140x200 cm, pričom jej výška je 46,5 cm a jej váha je 163 kg. Rošt ani kontajner - úložný priestor, nie sú súčasťou postele, no je možnosť ich k posteli samostatne doobjednať a dokúpiť.
Parametre
Šírka180 cm
Hĺbka223 cm
Výška92 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.456 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU118 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU120 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEPortima 140
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)140
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)140 x 200
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAhnedá
FARBAtmavohnedá / cappuccino
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoft 66 / Berlin 03
HLAVNÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLekokoža / látka
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POLOHOVANIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORza príplatok
PRE POČET OSÔB2
Zobraziť ďalšie parametre
Čalúnená manželská posteľ Portima 140 - tmavohnedá / cappuccinoČalúnená manželská posteľ Portima 140 - tmavohnedá / cappuccinoČalúnená manželská posteľ Portima 140 - tmavohnedá / cappuccino

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty