Nachádzate sa tu

Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodrá

220 x 223 x 93 cm
901.00s DPH
750.83 € bez DPH
Varianty:
Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - bielaČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - vínováČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavozelenáČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - svetlosivá (Paros 05)Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavosiváČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodráČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavohnedá (Soft 66)Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - svetlosivá (Sawana 21)Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - béžováČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - čiernaČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavohnedá (Sawana 26)Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tyrkysová
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 01.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodrá

Manželská posteľ MONZO UP 200 Vám poskytne kvalitný spánok a sladké sny. Hnacím motorom každého dňa je to, že sa dobre vyspíte a vstanete vyspatí a oddýchnutí. Čalúnené postele dávajú spánku a pohodliu nový rozmer. Okrem toho, že sú čalúnené kvalitnou a odolnou látkou, ktorá nechladí a je príjemná na dotyk, vyzerajú štýlovo a neskutočne elegantne. Vďaka jej prevedeniu premeníte Vašu spálňu na oázu pokoja a relaxu v kráľovskom štýle. Unikátnosť postele podškrtávajú dekoratívne gombíky, ktoré sú všité v čele postele. Nízke nožičky postele zabezpečujú jej správne odvetrávanie. Súčasťou postele je pevný, kovový rošt s drevenými lamelami, na ktorý je pre jednoduchšie zdvíhanie pripevnený pružinový zdvihák, no v prípade záujmu je možné doobjednať plynový zdvihák. Pod roštom postele je ukrytý praktický úložný priestor, ktorý sa otvára od konca postele a s radosťou sa postará o Vašu posteľnú bielizeň, vankúše alebo deky. Posteľ je odetá v krásnej farbe tmavomodrá (Kronos 09), no k dispozícii je aj v iných prevedeniach a tak si posteľ viete krásne zladiť s nábytkom a zariadením. Šírka postele je 220 cm, hĺbka je 223 cm a jej výška s čelom postele je 93 cm. Plocha na spanie predstavuje rozmer (ŠxH): 200x200 cm, pričom dostupné sú aj iné varianty a jej váha je 163 kg. Posteľ je dodávaná bez matraca, no v prípade záujmu je potrebné ho samostatne doobjednať.
Parametre
Šírka220 cm
Hĺbka223 cm
Výška93 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU92 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.733 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU94 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU4 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMonzo UP 200
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)200
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)200 x 200
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKronos 09
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / plast
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POLOHOVANIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
PRE POČET OSÔB2
NOŽIČKYplastové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEs kovovým roštom
Zobraziť ďalšie parametre
Čalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodráČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodráČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodráČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodráČalúnená manželská posteľ s roštom Monzo UP 200 - tmavomodrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín