-10%

Dvojdverová šatníková skriňa Mag Euro 12 2D - orech

121.00 €109.00
Bez DPH: 90.83
➤ Skladom
Značka:
SZYNAKA
Doručenie:
predpokladaný termín pondelok 10.08.2020
Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
80 x 35 x 181 cm
Množstvo:
Dvojdverová skriňa MAG EURO 12 je uzamykateľná šatníková skriňa, ktorá má vo vnútri umiestnenú 1 vešiakovú tyč. Možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mag Euro. Systém Mag Euro ponúka nábytok vhodný do pracovne, kancelárie, home office, rokovacej miestnosti a hali pre klientov v úradoch. Poskytuje eleganciu a funkčnosť, vysokú kvalitu materiálu a jeho spracovanie. Dôraz sa kladie na precíznosť a technickú dokonalosť spracovania detailov ako sú pružné dorazy, pánty, spojovacie miesta a ABS úprava.
Šírka80 cm
Hĺbka35 cm
Výška181 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA50 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEMag Euro 12 2D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)orech
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUuzamykateľné dvierka
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEABS hrany
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Jakub Barta
04.01.2020
5
Dobra aj cena aj material
SZYNAKA

SZYNAKA

Szynaka Meble je popredný výrobca nábytku v strednej Európe. Pri svojej činnosti úspešne spája kvalitu a bezpečnosť pri výrobe a zároveň dbá na ochranu životného prostredia. Motto spoločnosti „Szynaka Meble - nábytok vždy blízko k ľuďom“ sa odráža v každom aspekte jej podnikania a ilustruje osobitnú pozornosť zákazníkov a spokojnosť zamestnancov.

Spoločnosť ponúka širokú škálu nábytku, ktorá spĺňa univerzálne funkcie, vytvára jedinečnú atmosféru vybavenia kúpeľne, kuchyne, spálne, jedálne, detskej izby, hotela či kancelárie. Počiatky spoločnosti Szynaka Meble sa datujú od roku 1957, ktorú v roku 1985 odkúpil John Szynaka od svojho otca, pričom v súčasnosti disponuje piatimi výrobnými halami o výmere 93 850 m2 a logistické centrum vybudované v roku 2011 má rozlohu 42 000 m2.

Spoločnosť Szynaka Meble pracuje v súlade s normami spravodlivého a zodpovedného správania sa vo vzájomných vzťahoch s klientmi, dodávateľmi aj zákazníkmi. Spoločensky zodpovedné podnikanie je založené na princípoch sociálneho dialógu a hľadaní preferovaných riešení nielen pre spoločnosť ale predovšetkým pre zákazníkov, zamestnancov, či životné prostredie.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka