Nachádzate sa tu

Dvojdverová skrinka Soul 2D - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

100 x 30 x 85 cm
204.00s DPH
170.00 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 07.08.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

Dvojdverová skrinka Soul 2D - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

Dvojdverová skrinka Soul 2D je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farba v odtieňoch antracitu, alpského dubu tmavého a aquare dance dark dodá vášmu domovu štýlový vzhľad.

Skrinka je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť. Povrch je fóliovaný, čo uľahčuje údržbu - stačí ho utierať navlhko. Skrinka má dve dvere a štyri poličky, ktoré poskytujú dostatok miesta na uskladnenie rôznych predmetov.

Produkt sa dodáva v demonte, jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť. Vďaka rovnému tvaru a kompaktným rozmerom (šírka 100 cm, hĺbka 30 cm, výška 85 cm) sa skrinka ľahko umiestni do rôznych priestorov. Hmotnosť skrinky s obalom dodávateľa je 32,5 kg.

Tento produkt nie je dizajnový nábytok ani sektorový prvok. Neobsahuje osvetlenie ani funkciu pomalého zatvárania. Nie je vhodný do kúpeľne ani do kancelárie. Je určený na celoročné využitie.

Skrinka Soul 2D je výrobok známej značky CAMA MEBLE, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a precíznym spracovaním svojich produktov. Tento nábytok je dostupný len v jednom farebnom prevedení.

Parametre
Šírka100 cm
Hĺbka30 cm
Výška85 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0971 m3
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA32 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA32.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIESoul 2D
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
DOPLNKOVÁ FARBAdub
FARBAantracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLfóliovaná DTD / kov
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Dvojdverová skrinka Soul 2D - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance darkDvojdverová skrinka Soul 2D - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance darkDvojdverová skrinka Soul 2D - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty