Nachádzate sa tu

TV stolík Soul 180 - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

177 x 45 x 52 cm
329.00s DPH
274.17 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia streda 10.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

TV stolík Soul 180 - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

TV stolík Soul 180 je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. S jeho tmavou farbou antracitu, alpského dubu a aquare dance dark prinesie do vášho interiéru štýl a eleganciu.

Tento TV stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Povrch stolíka je fóliovaný, čo zabezpečuje jeho ľahkú údržbu - stačí ho utierať navlhko. Stolík neobsahuje lesklé prvky ani osvetlenie, čím podčiarkuje svoj jednoduchý a moderný vzhľad.

TV stolík Soul 180 ponúka dostatok úložného priestoru. Je vybavený jednými dverami, za ktorými sa skrýva praktická polička. Tento nábytok je určený na umiestnenie na podlahu a jeho rozmery sú 177 cm (šírka), 52 cm (výška) a 45 cm (hĺbka).

Vďaka svojej farebnej dostupnosti v jednom prevedení sa hodí do rôznych typov interiérov. Môže byť použitý celoročne a je ideálny pre každého, kto hľadá kvalitný a štýlový nábytok do svojej obývačky.

TV stolík Soul 180 je dodávaný v demonte a jeho montáž vyžaduje zručnosť. Jeho čistá váha je 47 kg a váha s obalom dodávateľa je 47,5 kg. Tento produkt je od renomovanej značky CAMA MEBLE, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a precíznym spracovaním.

Parametre
Šírka177 cm
Hĺbka45 cm
Výška52 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA47.5 kg
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA47 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1299 m3
TYPOVÉ OZNAČENIESoul 180
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
DOPLNKOVÁ FARBAdub
FARBAantracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLfóliovaná DTD / kov
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
Zobraziť ďalšie parametre
TV stolík Soul 180 - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance darkTV stolík Soul 180 - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance darkTV stolík Soul 180 - antracit / alpský dub tmavý / aquare dance dark

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty