Dvojsedačka so záhlavím Born 3 BB ZZ - sivá
Dvojsedačka so záhlavím Born 3 BB ZZ - sivá
Celočalúnená sedačka BORN predstavuje spojenie vycibrenej elegancie a luxusu. Je vyrobená z kvalitných materiálov, pričom sivá látka Cablo sa vyznačuje vysokou odolnosťou a príjemným povrchom. Sedacia časť je vybavená pružinovou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné a komfortné sedenie. Sedačku si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv a vyskladať ju v požadovanom rozmere. Súčasťou môže byť aj diel s opierkami hlavy 3 BB ZZ, ktorý je dostupný na objednávku a disponuje výškovo nastaviteľnými opierkami hlavy. Materiálom je látka Cablo s oderuodolnosťou 72 000 cyklov podľa testu Martindale a farebné prevedenie je sivé. Rozmery dielu sú (ŠxHxV): 150x91x93/109 cm, pričom výška sedu dosahuje 46 cm a hĺbka sedu 55 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 3 cm a nosnosť na osobu je 90 kg. Sedačka má pružinovú výplň sedacej časti, dekoratívne prešívané operadlá a výškovo nastaviteľné opierky hlavy. Dodáva sa v demontovanom stave a je dostupná na objednávku. Pri pridávaní jednotlivých dielov do košíka je potrebné postupovať zľava doprava z čelného pohľadu, aby bolo zabezpečené správne spojenie pomocou háčikov.
Ak vám nevyhovuje rozmer zostavy, môžete si ju upraviť pomocou dostupných komponentov podľa vlastných potrieb. Na výber je sedem farebných variantov látky Cablo a sedem odtieňov ekokože, ktoré je možné medzi sebou ľubovoľne kombinovať. Vybraný odtieň je potrebné uviesť do poznámky pri objednávke. Pri individuálnej objednávke je potrebné uhradiť zálohu vo výške 20 % z celkovej sumy, po ktorej bude objednávka zaradená do výroby. Dodacia lehota je 6 až 8 týždňov a výsledná cena závisí od počtu zvolených dielov, preto sa odporúča overiť si jej konečnú cenu.
| Šírka | 150 cm |
| Hĺbka | 91 cm |
| Výška | 93/109 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.2825 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Born 3 BB ZZ |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 93 - 109 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Cablo 14 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 72 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | nastaviteľné záhlavie, pružinové sedenie |
- prakticka
- pohodlna
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty












































































