Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Born U P - sivá
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Born U P - sivá
Sedacia súprava BORN U predstavuje spojenie elegancie a luxusu v praktickom vyhotovení. Má obľúbený tvar U a je navrhnutá tak, aby splnila aj náročné požiadavky na pohodlie a funkčnosť. Je vyrobená z kvalitnej sivej látky Cablo s vysokou odolnosťou voči oderu. Komfort sedenia zvyšujú výškovo nastaviteľné opierky hlavy a pružinová výplň sedacej časti. Súčasťou sedačky je aj úložný priestor a možnosť rozloženia na plnohodnotné lôžko vhodné pre príležitostné prespanie. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 335x155-220x93-105 cm, pričom výška sedu je 46 cm a hĺbka 55 cm. Opierka chrbta má výšku 57 cm. Plocha na spanie po rozložení dosahuje 125x270 cm. Sedačka je v pravom prevedení, dodáva sa s dekoratívnymi vankúšmi a má jemné prešitie operadiel. Dodáva sa v demonte.
Ak vám nevyhovujú rozmery, je možné vyskladať si sedačku podľa vlastných predstáv z dostupných komponentov. Na výber je viacero farebných variantov látky Cablo aj ekokože, ktoré možno ľubovoľne kombinovať. Pri individuálnej objednávke sa uhrádza záloha vo výške 20 % a dodacia lehota je približne 6 až 8 týždňov. Cena závisí od zvolenej konfigurácie, preto je vhodné si ju vopred overiť.
| Šírka | 335 cm |
| Hĺbka | 155/220 cm |
| Výška | 93/105 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 212 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 4.5266 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Born U P |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 155 - 220 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 93 - 105 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 270 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 270 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Cablo 14 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 72 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | nastaviteľné záhlavie, pružinové sedenie |
- na nozickach
- ulozny priestor
- neviem
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















































































































