Jedálenský stôl Florenc Typ 1 121x71 cm - sivý mramor / čierna
Jedálenský stôl Florenc Typ 1 121x71 cm - sivý mramor / čierna
Jedálenský stôl FLORENC TYP 1 predstavuje elegantné a praktické riešenie do každej jedálne či kuchyne. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu je ideálny na každodenné stolovanie s rodinou aj príjemné posedenia s priateľmi. Dominantou stola je pevný kamenný plát v dekóre sivý mramor, ktorý dodáva interiéru luxusný a moderný vzhľad. Stabilitu zabezpečujú pevné oceľové nohy v čiernej farbe. Minimalistický dizajn umožňuje jednoduché kombinovanie s rôznymi typmi jedálenských stoličiek a hodí sa do moderných aj klasických interiérov. Stôl poskytuje dostatok priestoru na pohodlné stolovanie pre štyri až šesť osôb, takže je vhodný do menších aj väčších domácností. Stôl je vyrobený z kvalitného kameňa a ocele, čo zaručuje jeho pevnosť, stabilitu a dlhú životnosť. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 121x71x73 cm, pričom hrúbka kamenného plátu je 1,07 cm. Maximálna nosnosť stola je 50 kg. Florenc Typ 1 zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale aj praktickosťou a kvalitným spracovaním. Produkt je dodávaný v demonte.
| Šírka | 121 cm |
| Hĺbka | 71 cm |
| Výška | 73 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.076 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 31.6 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florenc Typ 1 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 121 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 71 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 73 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 50 |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| DOPLNKOVÁ FARBA | čierna |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kameň |
| MATERIÁL | kameň / oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 - 6 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty




















































