Jedálenský stôl Florenc Typ 2 160x80 cm - biely mramor / čierna
Jedálenský stôl Florenc Typ 2 160x80 cm - biely mramor / čierna
Jedálenský stôl FLORENC TYP 2 spája moderný vzhľad s praktickým využitím. Elegantná kamenná doska v dekóre bieleho mramoru dodáva interiéru luxusný a nadčasový charakter, zatiaľ čo čierne oceľové nohy zabezpečujú stabilitu a pevnosť. Vďaka minimalistickému dizajnu sa jednoducho hodí do klasicky aj moderne zariadených priestorov a ľahko ho skombinujete s rôznymi typmi jedálenských stoličiek. Stôl ponúka dostatok miesta na pohodlné stolovanie pre 6 až 8 osôb, takže je ideálny na rodinné obedy aj stretnutia s priateľmi. Kvalitné materiály a neutrálne farebné prevedenie z neho robia štýlový doplnok do každej domácnosti. Vyrobený je z kombinácie kameňa a ocele v prevedení biely mramor a čierna. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160x80x75 cm, hrúbka kamennej dosky je 1,1 cm a jeho nosnosť dosahuje 60 kg. Stôl je dodávaný v demonte.
| Šírka | 160 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Výška | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1177 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43.5 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florenc Typ 2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 80 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 75 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | čierna |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kameň |
| MATERIÁL | kameň / oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 - 8 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty







































