Nachádzate sa tu

Jedálenský stôl ZKU-03 - craft tobaco

100 x 60 x 72 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Jedálenský stôl ZKU-03 - craft tobaco

Jedálenský stôl ZKU-03 je určený pre štyri osoby. Je to jednoduchý stôl so zaujímavým dizajnom. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná laminovaná DTD s úpravou hrán ABS, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Je to praktický stôl, ktorý sa svojou veľkosťou a farebnou celistvosťou hodí a hravo zapadne do každého jedálenského kúta. Je vyrobený vo farbe craft tobaco, pričom k dispozícii sú aj iné farby. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 100x60x72 cm.
Parametre
Šírka100 cm
Hĺbka60 cm
Výška72 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0341 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA14 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-03
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft tobaco
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
Zobraziť ďalšie parametre
Jedálenský stôl ZKU-03 - craft tobacoJedálenský stôl ZKU-03 - craft tobaco
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Adrian Tmak
06.01.2020
5
super lacny stolik, paradna vyska super sa za nim je
  • akuratna vyska
  • cena nizka
  • nic

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty