Nachádzate sa tu

Rohový jedálenský set ZKU-01/04 L/P - craft tobaco / šenil safari

155 x 120 x 88 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohový jedálenský set ZKU-01/04 L/P - craft tobaco / šenil safari

Rohový jedálenský set so stoličkami ZKU-01/04 L/P sa skladá z lavice, stola a dvoch taburetiek. Rohová lavica na sedenie ZKU-01 L/P je veľmi stabilná a odolná. Jej výhodou je univerzálna montáž, tzn., že roh lavice je univerzálny, takže je možné zmontovanie lavice podľa Vašich potrieb a možností na ľavú / pravú stranu. Rozmery lavice (ŠxHxV): 155x120x88 cm. Jedálenský stôl ZKU-03 je určený pre štyri osoby. Je to jednoduchý stôl so zaujímavým dizajnom. Praktický stôl, ktorý sa svojou veľkosťou a farebnou celistvosťou hodí a hravo zapadne do každého jedálenského kúta. Rozmery stola (ŠxHxV): 100x60x72 cm. Stabilná taburetka ZKU-04 je dokonale zladená k lavici aj stolu. Rozmery taburetky (ŠxHxV): 30x30x45 cm. Všetky elementy setu sú vyrobené z kvalitnej, laminovanej DTD, ktorá svojou konštrukčnou celistvosťou dodáva nábytku funkčnosť a odolnosť. Hrany sú doplnené o úpravu ABS, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu, vlhkosti a udržuje farebnú stálosť. Hrúbka použitej drevotriesky je 16 mm. Farebné prevedenie elementov je craft tobaco, pričom na výber sú aj iné prevedenia. Čalúnená sedacia plocha je vyrobená z kvalitného materiálu šenil Safari. Jedáleň je dôležitou súčasťou nášho života. Pri jedle sa rodina stretne pokope a utužuje tak dobré vzťahy, tradície a užíva si pokojné chvíle strávené spolu. Ak máte málo miesta a zároveň hľadáte niečo moderné, rohový jedálenský set ZKU-01/04 L/P bude pre Vás ako stvorený.
Parametre
Šírka155 cm
Hĺbka120 cm
Výška88 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA7 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1764 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA64 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-01/04 L/P
HĹBKA SEDADLA (CM)30
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAhnedá
FARBAcraft tobaco / šenil safari
PREVEDENIE POŤAHUhnedá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUsafari
POŤAHšenilová látka
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLDTD / šenil
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
DRUH LÁTKYšenil
VÝHODY PRODUKTUuzamykateľný úložný priestor
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEobojstranný roh
Zobraziť ďalšie parametre
Rohový jedálenský set ZKU-01/04 L/P - craft tobaco / šenil safari
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Slavo M.
20.03.2020
5
veľmi sme spokojní s nákupom
  • super výhodná cena
  • rýchle dodanie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty