Kancelárska stolička s podrúčkami Iron - tyrkysová / čierna
59 x 58 x 96/106 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
NÁKUPNÝ PORADCA:
Kancelárska stolička s podrúčkami Iron - tyrkysová / čierna
Výber správnej kancelárskej stoličky treba poriadne zvážiť. Ponúkame Vám kancelársku stoličku s opierkami na ruky IRON 2. Jedinečná, štýlová, skrátka úchvatná. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 59x58x96-106 cm, výšku sedenia si môžete nastaviť od 48 do 58 cm. Jej mechanizmus Tilt reguluje výšku sedenia, polohovanie sedáku a operadla. Čalúnená je tyrkysovou tkaninou, avšak nádherne ju dopĺňa konštrukcia v čiernej farbe. Maximálna nosnosť je 120 kg.
Parametre
| Šírka | 59 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Výška | 96/106 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iron |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 96 - 106 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 48 - 58 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | tyrkysová |
| FARBA | tyrkysová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | tyrkysová |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Kancelárska stolička s podrúčkami Timmy - tyrkysová / čierna
52 x 59 x 81/91 cm
70.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Kancelárska stolička s podrúčkami Dex 4 New - tyrkysová / čierna / chróm
57 x 55 x 86/94 cm
39.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Kancelárska stolička s podrúčkami Vire 2 - sivá / čierna
61 x 63 x 110/120 cm
109.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Kancelárska stolička s podrúčkami Timmy - ružová / čierna
52 x 59 x 81/91 cm
70.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Kancelárske kreslo s podrúčkami Saturn - sivá
67 x 65 x 112/120 cm
162.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Kancelárske kreslo s podrúčkami Gonzo 2 - ružová / chróm
53 x 60 x 98/110 cm
114.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Kancelárska stolička s podrúčkami Porto 2 - biela
44 x 46 x 97/107 cm
117.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Výpredaj
Kancelárska stolička s podrúčkami Vire - zelená / čierna
61 x 63 x 110/120 cm
96.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Kancelárske kreslo s podrúčkami Aurelius - biela
65 x 67 x 110/120 cm
179.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Výpredaj
Kancelárske kreslo s podrúčkami Gonzo 2 - fialová / chróm
53 x 60 x 98/110 cm
114.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Kancelárske kreslo s podrúčkami Gonzo 2 - biela / chróm
53 x 60 x 98/110 cm
114.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Kancelárske kreslo s podrúčkami Relax - béžová
64 x 75 x 110/118 cm
128.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks


























