Kancelárska stolička s podrúčkami a podnožkou Sean 3D RB - žltá / čierna
Kancelárska stolička s podrúčkami a podnožkou Sean 3D RB - žltá / čierna
| Šírka | 70 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Výška | 115/143 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 19.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.19 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sean 3D RB |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 115 - 143 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 87 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 87 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK (CM) | 18 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK 2 (CM) | 25 |
| VÝŠKA PODRÚČIEK OD - DO (CM) | 18 - 25 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | žltá |
| FARBA | žltá / čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Kosma 07 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus PROXY, podrúčky R2 |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 140000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
NABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty






























































































































