Nachádzate sa tu

Konferenčný stolík Beta - slivka / sivý mat

120 x 60 x 48 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
95%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 4 zákazníci
5star3x
4star1x
3star0x
2star0x
1star0x
Napíšte hodnotenie
4 hodnotenia
4.75

Konferenčný stolík Beta - slivka / sivý mat

Moderný konferenčný stolík BETA je vďaka svojim kompaktným rozmerom (ŠxHxV) 120 x 60 x 48 cm vhodný do každej obývačky. Vyrobený je vo farebnom prevedení slivka / sivý mat, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Vďaka svojmu čistému dizajnu ho možno kombinovať s nábytkov aj od iných výrobcov.
Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka60 cm
Výška48 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA26 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEBeta
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAslivka
FARBAslivka / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Konferenčný stolík Beta - slivka / sivý matKonferenčný stolík Beta - slivka / sivý matKonferenčný stolík Beta - slivka / sivý mat
95%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 4 zákazníci
5star3x
4star1x
3star0x
2star0x
1star0x
Napíšte hodnotenie
4 hodnotenia
4.75
100%
Andrej
19.10.2016
5
Je super, veľmi pekný a dosť veľký.
100%
Alexandra Marcinovská
27.09.2016
5
Dosť dlo som hľadala stolík v tomto prevedení. Nakoniec som ho našla v tomto obchode. Na druhý deň som ho mala doma. Super, ďakujem za stolík a rýchle vybavenie mojej objednávky.
100%
Candy
20.09.2016
5
Po mojej skúsenosti v tomto obchode, môžem len odporúčiť. Výhodná cena, expresné dodanie.
80%
Tarčák
04.02.2016
4
Vyhovuje

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty