Nachádzate sa tu

Kôš na prádlo Menork - bambus / biela

50 x 35 x 60 cm
55.00s DPH
45.83 € bez DPH
Varianty:
Kôš na prádlo Menork - bielaKôš na prádlo Menork - bambus / biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia pondelok 03.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Kôš na prádlo Menork - bambus / biela

Praktický pomocník do Vašej domácnosti je kôš na prádlo MENORK. Rozmery koša sú (ŠxHxV): 50x35x60 cm. Na jeho výrobu bol použitý bambus. Vnútro koša je z látky v prírodnej farbe. Medzi výhody patrí najmä vyberateľné látkové vrece či možnosť prať látkové vnútro možno v práčke. Objem koša je 105 litrov. Úložný priestor je odvetrávaný a rozdelený na dve časti. Kôš je dodávaný v monte. Urobte poriadok s bielizňou s pomocníkom na prádlo košom Menork.

Parametre
Šírka50 cm
Hĺbka35 cm
Výška60 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0173 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEMenork
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAďalšie farby
DOPLNKOVÁ FARBAbiela
FARBAbambus / biela
HLAVNÝ MATERIÁLmasív
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLbambus / látka
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Kôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / bielaKôš na prádlo Menork - bambus / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty