Nachádzate sa tu

Kovový odkvapkávač na riad Allison II - biela

37.5 x 28.5 x 16 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovový odkvapkávač na riad Allison II - biela

Praktický prenosný kovový odkvapkávač na riad ALLISON II Vám bude stále k dispozícií pri umývaní riadu. Je priestranný, prehľadný a zmestia sa doň taniere, misky, šálky a tiež príbor. Vyrobená je z kvalitného pochrómovaného oceľového drôtu s práškovým náterom, ktorý je odolný voči poškodeniu. Je vybavený plastovým stojanom a praktickými rokoväťami, ktoré uľahčia jeho používanie. Na elegancii a modernosti mu pridáva kombinácia matného bieleho plastu a kovu. Tento praktický a funkčný odkvapkávač sa ľahko udržiava v čistote a perfektne sa hodí do štýlu každej kuchyne, v ktorej bude aj jedinečným doplnkom. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 37,5x28,5x16 cm.

Parametre
Šírka37.5 cm
Hĺbka28.5 cm
Výška16 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0182 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA1.42 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAllison II
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / plast
DRUH KOVUoceľ
Zobraziť ďalšie parametre
Kovový odkvapkávač na riad Allison II - bielaKovový odkvapkávač na riad Allison II - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín