Nachádzate sa tu

Kovový odkvapkávač na riad Camelia - biela

51 x 25.5 x 38 cm
44.00s DPH
36.67 € bez DPH
Varianty:
Kovový odkvapkávač na riad Camelia - čiernaKovový odkvapkávač na riad Camelia - biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 22.05.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovový odkvapkávač na riad Camelia - biela

Zaujímavý dizajn kovového dokvapkávača na riad CAMELIA Vás ohúri na prvý pohľad. Zaujímavý stojan v tvare písmena "S" má odkvapkávač na príbory a poháre. Je vyrobený z pochrómovaného drôtu. V spodnej časti sa nachádza biela plastová nádoba na zber vody. Odkvapkávač na príbor si môžete podľa potrieb zavesiť na tú stranu sušičky, ktorá Vám vyhovuje. Silikónom potiahnutý povrch spodnýmch častí je protišmykový a tým umožňuje bezpečné a spoľahlivé umiestnenie umytého riadu, bez hrozby pošmyknutia. Dizajn odkvapkávača Camelia zapadne do každého štýlu kuchyne a bude nie len praktickým pomocníkom ale tiež dizajnovým doplnkom. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 51x25,5x38 cm.
Parametre
Šírka51 cm
Hĺbka25.5 cm
Výška38 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0143 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA1.83 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIECamelia
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / plast
DRUH KOVUoceľ
Zobraziť ďalšie parametre
Kovový odkvapkávač na riad Camelia - bielaKovový odkvapkávač na riad Camelia - bielaKovový odkvapkávač na riad Camelia - bielaKovový odkvapkávač na riad Camelia - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty