Nachádzate sa tu

Kovový odkvapkávač na riad Nicola - biela

43 x 32 x 14 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kovový odkvapkávač na riad Nicola - biela

Kovový odkvapkávač na riad NICOLA je vyrobený z pevného oceľového drôtu, pochrómovaného a práškovo lakovaného. Vybavený je plastovým podstavcom a odkvapkávačom na príbory, ktorý je odnímateľný, takže ho môžete upevniť kdekoľvek na odkvapkávači. Nicola má tiež praktické priehradky, ktoré Vám pomôžu usporiadať riad. Je priestranný, zmestia sa tam taniere, misky, či šálky. Praktický a funkčný odkvapkávač je veľmi pevný, odolný a ľahko sa čistí. Vďaka kombinácii matného bieleho plastu a kovu pôsobí veľmi elegantne a moderne. Je ideálny do každej kuchyne a bude tam vyzerať skvele. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 43x32x14 cm.

Parametre
Šírka43 cm
Hĺbka32 cm
Výška14 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0207 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA1.63 kg
TYPOVÉ OZNAČENIENicola
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / plast
DRUH KOVUoceľ
Zobraziť ďalšie parametre
Kovový odkvapkávač na riad Nicola - bielaKovový odkvapkávač na riad Nicola - bielaKovový odkvapkávač na riad Nicola - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty