Nachádzate sa tu

Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)

278 x 250 x 77/93 cm
3150.00s DPH
2625.00 € bez DPH
Orientácia:
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 20.08.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: PYKA
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)

Rohovú sedačku ETNA II P s barom si zamiluje každý! Krásne línie, jednoduchý, no premyslený dizajn a rôznorodosť uloženia sú len jednými z mnohých pozitív tohto unikátu. Sedačka je na výber v ľavom aj v pravom prevedení. Nastaviteľné opierky hlavy sa postarajú o dokonalý komfort, kovové nožičky pôsobia luxusne a pridávajú sedačke na šarme. Rohová sedačka obsahuje mini bar, ktorý zaručene využijete pri každej návšteve. Vnútro sedacej časti tvorí vysoko elastická HR pena v kombinácii s pružinou falista, ktoré zaručujú komfortné sedenie. Sedačka je k dispozícii v prírodnej koži aj látke. Na požiadanie je tovar dostupný aj v iných prevedeniach látky či kože. Máte možnosť použiť kontrastné i hrubé vlákna. Drevo využívané na výrobu nábytku je pevný a vysoko kvalitný dub. Vyskladajte si tú svoju rohovú sedačku a vychutnávajte si chvíle oddychu, harmónie a pokoja vo svojom vysnívanom domove. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 278x250x77-93 cm, súčasťou sedačky je aj mini bar s rozmermi 45x100 cm. Funkciu rozkladu na lôžko s rozmermi 140x190 cm je možné zakúpiť za príplatok.

Nábytok od výrobcku Meble Pyka je vyrábaný na objednávku s možnosťou vybrať si zo širokého sortimentu farebného prevedenia koží, látok a dreva.

Parametre
Šírka278 cm
Hĺbka250 cm
Výška77/93 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU3 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEEtna II P
VÝŠKA OD - DO (CM)77 - 93
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBApravidelne ošetrovať
ODPORÚČANIE K ÚDRŽBEkonzervácia a impregnácia kože
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna (S16)
PREVEDENIE POŤAHUčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUS16
HLAVNÝ MATERIÁLkoža
MATERIÁLkoža / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLkoža
DRUH MASÍVUdub
VÝHODY PRODUKTUmini bar, nastaviteľné opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAza príplatok
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
TABURETKAnie
ORIENTÁCIApravá
VÝPLŇ SEDACEJ ČASTImolitánovo-pružinová
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)Kožená rohová sedačka s barom Etna II P - čierna (S16)
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
juraj
18.07.2020
5
nemam co vytknut dobra je
  • minibar na party hah
  • je pohodlna
  • aj velmi priestranna
  • super koza
PYKA

PYKA

Za základmi u nás tradičného výrobcu čalúneného nábytku Meble Pyka stojí jeho zakladateľ p. Norbert Pyka, ktorý založil firmu ešte v roku 1978. Jeho hlavnou myšlienkou bolo vyrábať nábytok, ktorý sa bude vyznačovať vysokou kvalitou za cenu, ktorá bude dostupná pre každého.

Pôvodne to bola malá rodinná firma, pôsobiaca v prístavbe domu. V priebehu času sa vyvinula a teraz sa z malej firmy stala spoločnosť s medzinárodným dosahom, ktorá využíva najnovšie technológie a zamestnáva vysoko špecializovaných pracovníkov.

Výrobca Meble Pyka vyrába nábytok z najkvalitnejších komponentov, ktoré im poskytujú vynikajúci vzhľad a dlhoročnú trvanlivosť. Znalosti a skúsenosti v kombinácii s použitím najmodernejších technológii umožňuje vyrábať viac lepšieho nábytku pri zachovaní atraktívnej ceny.

Zameriava sa najmä na štýlové, moderné, kožené sedačky a nábytok do obývačky. Ak presadzujete štýl a eleganciu, u výrobcu Meble Pyka nájdete presne to, čo potrebujete.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty