Kúpeľňová skrinka so zrkadlom Jump 80 - kašmír
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom Jump 80 - kašmír
Skrinka so zrkadlom JUMP 80 je praktickým a prehľadným riešením vhodným do každej kúpeľne. V jej vnútri sa nachádzajú police, ktoré umožňujú jednoduché usporiadanie kozmetiky a rôznych doplnkov. Zrkadlové dvierka opticky zväčšujú priestor a zároveň dodávajú kúpeľni moderný vzhľad. Skrinka má dvojdverové prevedenie. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky v kombinácii s frézovanou MDF potiahnutou PVC fóliou a doplnená o ABS hrany. Farebné prevedenie je kašmír. Rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 80x15x70 cm, pričom hrúbka materiálu sa pohybuje od 1,6 do 1,8 cm a hrany majú hrúbku 0,45 cm. Skrinka disponuje policami s nosnosťou do 5 kg a je vybavená tichým dovieraním dvierok. Ide o závesný model s možnosťou nastavenia výšky. Vyznačuje sa moderným dizajnom a odporúča sa upevniť ju k stene. Dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 80 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výška | 70 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0522 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jump 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 5 |
| HLAVNÁ FARBA | kašmír |
| FARBA | kašmír |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | lamínovaná drevotrieska / MDF s PVC / ABS hrany |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | tichý domyk |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| UMÝVADLO | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















































