Nachádzate sa tu

Nočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub april

51 x 37.2 x 45.6 cm
61.00s DPH
50.83 € bez DPH
Varianty:
Nočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub aprilNočný stolík (2 ks) Mateo N - dub sonoma / biela
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 29.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Nočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub april

Jedným z najpraktickejších nábytkov vo Vašej spálni je určite nočný stolík. Nočný stolík (2 ks) MATEO N Vám bude stále po ruke, môžete si naň položiť lampičku, rozčítanú knihu, či mobil. Je tvorený jednou zásuvkou, otvorenou policou a vrchnou doskou. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Nočný stolík vyniká čistou líniou, jednoduchým dizajnom a krásnou súhrou farieb, vo veľmi obľúbenom a žiadanom prevedení sosna Andersen / dub april. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 51x37,2x45,6 cm a je dodávanýv 2 ks v balení, v demonte. Vytvorte si doma pokojnú atmosféru, aby ste sa cítili dobre a v kľude mohli zrelaxovať s elegantnou kolekciou Mateo. Jej eleganciu ešte viac vyzdvihuje dokonalá súhra farieb a strieborné úchytky. Ponúka krásne prvky, ktoré je možné spolu kombinovať a vyskladať tak spálňu či študentskú izbu s jemnou líniou podľa Vašich predstáv.

Parametre
Šírka51 cm
Hĺbka37.2 cm
Výška45.6 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU26 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU2 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU25.8 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEMateo N
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAsosna Andersen / dub april
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE2 ks v balení
Zobraziť ďalšie parametre
Nočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub aprilNočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub aprilNočný stolík (2 ks) Mateo N - sosna Andersen / dub april

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty