Rozkladací jedálenský stôl Kleopatra - wenge
Rozkladací jedálenský stôl Kleopatra - wenge
| Šírka | 124/164 cm |
| Hĺbka | 64 cm |
| Výška | 56/75 cm |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kleopatra |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 124 - 164 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 56 - 75 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | wenge |
| FARBA | wenge |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | MDF / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | výškovo nastaviteľná doska |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
- cena ok
- aj rozklad ok
- ziadne
SIGNAL
Spoločnosť Signal Meble so zameraním na import a distribúciu moderného a funkčného nábytku pre byty a kancelárie pôsobí na trhu od roku 1992.
Medzi jej zákazníkov patria známe obchodné reťazce, veľkoobchody a viac ako tisíc obchodov s nábytkom. V súčasnej dobe spoločnosť úspešne expanduje v 28 európskych krajinách, pričom v niektorých prevádzkuje tiež vlastné showroomy pre nábytok.
Spoločnosť Signal Meble je od jeho založenia rovnako veľkoobchodníkom pre papiernictva, kancelárie, obchody s hračkami či školy, čo tvorí jej druhú polovicu aktivít. Ako dlhoročný partner a autorizovaný distribútor renomovaných značiek, tuzemských i zahraničných, sa zaoberá profesionálnymi a komplexnými službami pre firmy a inštitúcie v širokom sortimente kancelárskych produktov, kde poskytuje najnovšie produkty a riešenia.
Ak potrebujete zariadiť svoju kanceláriu, či byt, firma Signal Meble má v ponuke pre Vás určite presne to, čo potrebujete.
Zobraziť produkty














