Rohová sedačka s rozkladom Segoria Lux L/P - čokoládová
Rohová sedačka s rozkladom Segoria Lux L/P - čokoládová
SEGORIA LUX je moderná a elegantná sedacia súprava, ktorá prináša pocit oddychu porovnateľný s dovolenkou pri mori. Stačí sa pohodlne usadiť a okamžite si vychutnáte relax a komfort vo vlastnej obývačke. Vďaka svojmu štýlovému prevedeniu a vysokému pohodliu je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spojenie dizajnu a funkčnosti. Súprava je celočalúnená kvalitnou látkou Savana 16 v čokoládovej farbe, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči oderu až 80 000 cyklov podľa testu Martindale. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 334x264x80 cm, pričom výška so zdvihnutými opierkami dosahuje 95 cm. Opierka na ruky má rozmery 35x51 cm, opierka na chrbát 30 cm a opierka hlavy 27 cm. Výška nožičiek je 4 cm. Ponúka výšku sedu 43 cm a hĺbku sedu 56 cm, čo zaručuje pohodlné sedenie. Sedacia časť je vybavená pružinovou výplňou pre ešte vyšší komfort. K dispozícii je 5 polohovateľných opierok hlavy, ktoré si môžete nastaviť až v 6 rôznych stupňoch podľa potreby. Súprava má univerzálne prevedenie, čo znamená, že si ju môžete zmontovať s rohom na pravej alebo ľavej strane. Je rozkladacia a poskytuje plochu na spanie s rozmermi 183x125 cm, vhodnú pre dve osoby. Praktickým doplnkom je aj úložný priestor. Dodáva sa v demonte a predstavuje ideálne riešenie pre každého, kto si chce dopriať pohodlie, štýl a funkčnosť v jednom. Sedačka sa tak môže stať vaším vlastným miestom na oddych a relax.
Sedačku si môžete objednať aj v inej farbe. Na výber máte šesť odtieňov látky Aria a 4 odtiene látky Savana. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníku. Výber farebného odtieňa poznačte pri objednávaní priamo do poznámky. Cena sedačky v inom farebnom prevedení je 1.449 Eur. Segoria P (pevná bez úložného priestoru) na objednávku vo vyobrazených prevedeniach v cene: 1.349 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 6-8 týždňov.
| Šírka | 334 cm |
| Hĺbka | 264 cm |
| Výška | 80/95 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 3.8341 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 188 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Segoria Lux L/P |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 80 - 97 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 30 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 130 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 200 x 130 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | čokoládová |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty























































