Rozkladacia posteľ s úložným priestorom Antony 90x200 cm - biela
Rozkladacia posteľ s úložným priestorom Antony 90x200 cm - biela
Rozkladacia posteľ ANTONY je praktickým a variabilným riešením do detských, študentských aj hosťovských izieb. Vďaka premyslenému prevedeniu ju môžete využívať ako pohodlné jednolôžko, štýlovú pohovku alebo po rozložení ako plnohodnotnú posteľ pre dve osoby. Elegantné farebné prevedenie v bielom odtieni pôsobí moderne a jednoducho sa kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru. Posteľ je vyrobená z kvalitného kompozitného dreva v kombinácii s MDF doskou, ktorá zabezpečuje pevnosť a dlhú životnosť. Základná plocha na spanie má rozmer 90x200 cm. Po rozložení vznikne komfortné lôžko s rozmerom 180x200 cm, ktoré poskytne dostatok priestoru na pohodlný spánok pre dve osoby. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 98/184,7x204,5x67 cm. Výška prednej bočnice od podlahy je 39 cm a zapustenie matraca od roštu po bočnicu predstavuje 9 cm. Nosnosť postele je 90 kg na jednu osobu. Praktickou súčasťou postele sú dva spodné šuplíky, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na posteľnú bielizeň, prikrývky alebo ďalšie veci potrebné na každodenné používanie. Vnútorný rozmer šuplíka je (ŠxHxV): 85x53,5x17 cm a jeho nosnosť dosahuje 5 kg. Posteľ je dodávaná s roštom obsahujúcim borovicové laty, avšak bez matraca. Odporúčame dokúpiť matrac s rozmerom 90x200 cm alebo rozkladací matrac s rozmerom 90/180x200 cm. Odporúčaná minimálna výška matraca je 12 cm. Antony je kvalitný slovenský výrobok, ktorý spája praktickosť, pohodlie a funkčné využitie priestoru. Posteľ je dodávaná v demonte.
| Šírka | 98/184 cm |
| Hĺbka | 204.5 cm |
| Výška | 67 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1807 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 84 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Antony |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 180 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | kompozitné drevo / imitácia MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dva šuplíky |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | dodávaná s roštom bez matraca |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty





















