Obojstranný rozkladací matrac Hoppip 89 90x200 cm - biela
Obojstranný rozkladací matrac Hoppip 89 90x200 cm - biela
Matrac HOPPIP prinesie pohodlný a kvalitný odpočinok každú noc. Je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou, pružnosťou a výborným komfortom pri spánku. Spočiatku pôsobí pevnejšie, no postupne sa prispôsobí telu a poskytne ešte príjemnejšie ležanie bez straty svojich vlastností. Vďaka ortopedickým a antialergickým vlastnostiam je vhodný na každodenné používanie a zároveň sa s ním jednoducho manipuluje pre jeho nízku hmotnosť. Model Hoppip je praktický aj svojím rozkladacím prevedením. Po rozložení vytvorí veľkorysú spaciu plochu s rozmerom 179x200 cm, pričom vzniknú dve samostatné časti vo veľkosti 89 a 90x200 cm. Matrac je obojstranný, takže si môžete vybrať medzi stredne mäkkou a stredne tvrdou stranou podľa vlastných preferencií. Súčasťou je poťah Micro podšitý polyesterovým vláknom, ktorý je možné jednoducho zložiť a prať pri teplote do 40 °C. Matrac má rozmery 90x200 cm a jeho výška je 24 cm, po rozložení dosahuje výšku 12 cm. Hustota peny je 28 kg/mł a nosnosť matraca je maximálne 120 kg. Svojím vyhotovením je ideálny k posteli Kesio. Vyrobený bol na Slovensku s dôrazom na kvalitu a praktické využitie v modernej domácnosti.
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 24 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.16 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hoppip 89/90 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | vysokoelastická PUR pena / polyesterové vlákno |
| VÝHODY PRODUKTU | obojstranný, snímateľný poťah |
| MATRAC S ROŠTOM | nie |
| ANTIALERGICKÁ FUNKCIA | nie |
| ORTOPEDICKÝ MATRAC | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | poťah Micro |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























