Nachádzate sa tu

Obojstranný penový matrac Mirino 180 180x200 cm

200 x 180 x 12 cm
469.00s DPH
390.83 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 16.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obojstranný penový matrac Mirino 180 180x200 cm

Kvalitný penový matrac MIRINO 180 Vám zaruči dobrý a kvalitný spánok. Na výber matraca ma každý z nás iné nároky, požiadavky, tvrdosť, výšku, materiál. Napriek všetkému ponúkame tento matrac, ktorý môže byť vhodným kandidátom práve pre Vás. Jadro matraca je tvorené latexovou vrstvou, ktorá má vynikajúcu elasticitu, vynikajúcu prispôsobivosť ľudksému telu a výnimočne dlhú životnosť. Počas spánku je chrbtica vo vodorovnej prirodzenej polohe. Latex obsahuje niekoľko zón tvrdosti, a tým zabezpečuje dokonalý pocit počas spánku. Ďaľšou vrstvou tohto obojstranného matraca je kokosová doska, ktorá zabezpečí odolnosť matraca voči deformáciám. Kokosová doska je antialergická, vyrobená z prírodných kokosových vlákien, ktoré sa získavajú z obalu kokosového orecha. Poťah je vybavený zipsom, vďaka čomu je možné poťah odnímať a prať ho v práčke pri teplote 40 °C. Antialergické materiály použité na jeho výrobu sú vzdušné, odolné voči usadzovaniu prachu a roztočov a proti tvorbe plesní. Dĺžka matraca je 200 cm a jeho šírka je 180 cm.
Parametre
Dĺžka200 cm
Šírka180 cm
Výška12 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU28.1 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU28.1 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.432 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEMirino 180
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlatex / kokosová doska / látka
VÝHODY PRODUKTUsnímateľný poťah, obojstranný
MATRAC S ROŠTOMnie
ANTIALERGICKÁ FUNKCIAáno
ORTOPEDICKÝ MATRACnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIElatex
Zobraziť ďalšie parametre
Obojstranný penový matrac Mirino 180 180x200 cmObojstranný penový matrac Mirino 180 180x200 cm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty