Nachádzate sa tu

Obojstranný penový matrac (topper) Vitano 120 120x200 cm

200 x 120 x 4 cm
94.00s DPH
78.33 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 08.07.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obojstranný penový matrac (topper) Vitano 120 120x200 cm

Penový topper matrac VITANO 120 bude dokonalým, doplnkovým vybavením, nie len pre Vašu boxspringovú posteľ. Matrace tohto typu sa používajú pre hygienickú ochranu matraca, na zmenu tvrdosti matraca alebo na tzv. renováciu starého matraca alebo prípadné dočasné riešenie. Použitá viskózna, pamäťová pena je vzdušná, elastická a po jej stlačení sa vráti do pôvodného stavu. Tento matrac je obojstranný, disponuje zipsom, vďaka ktorému môžete poťah matracu oprať v práčke pri teplote 40 °C. Poťah matraca je antialergický, odolný voči usadzovaniu prachu, roztočov a proti vzniku plesní. Rozmery matraca sú (DxŠ): 200x120 cm.
Parametre
Dĺžka200 cm
Šírka120 cm
Výška4 cm
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.096 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU4.7 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU4.7 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEVitano 120
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLpamäťová pena / látka
VÝHODY PRODUKTUsnímateľný poťah, obojstranný
MATRAC S ROŠTOMnie
ANTIALERGICKÁ FUNKCIAáno
ORTOPEDICKÝ MATRACnie
Zobraziť ďalšie parametre
Obojstranný penový matrac (topper) Vitano 120 120x200 cmObojstranný penový matrac (topper) Vitano 120 120x200 cmObojstranný penový matrac (topper) Vitano 120 120x200 cm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty