Obojstranný rozkladací matrac Melk 80 80x200 cm - biela
Obojstranný rozkladací matrac Melk 80 80x200 cm - biela
Penový matrac MELK 80 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlie, praktickosť a kvalitný odpočinok. Vďaka vysokoelastickej PUR pene poskytuje príjemnú oporu tela počas spánku aj relaxu a zároveň si dlhodobo zachováva svoj tvar a komfortné vlastnosti. Poťah z antialergickej látky prispieva k zdravšiemu a hygienickejšiemu prostrediu na spanie. Pur pena patrí medzi obľúbené materiály pri výrobe matracov najmä pre svoje ortopedické a antialergické vlastnosti. Matrac je spočiatku pevnejší, no používaním sa postupne prispôsobuje telu bez straty objemu. Výhodou je aj jeho nízka hmotnosť, vďaka ktorej sa s matracom jednoducho manipuluje. Odolnosť voči preležaniu zabezpečuje dlhú životnosť a pohodlné používanie. Matrac zaujme aj praktickou rozkladacou funkciou. Rozložením získate dve samostatné lôžka s rozmerom 80x200 cm alebo jednu veľkú plochu na spanie s rozmerom 160x200 cm. Snímateľný poťah je možné prať pri teplote do 40 °C, čo uľahčuje údržbu a zachovanie čistoty. Matrac má rozmery 80x200 cm a výšku 27 cm. Po rozložení je výška matraca 13,5 cm. Disponuje tvrdosťou H3 - stredne tvrdý a hustotou peny T25. Nosnosť na jednu osobu je 90 kg. Matrac je obojstranný, antialergický a vybavený snímateľným, prateľným poťahom.
| Dĺžka | 200 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 27 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4572 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Melk 80 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | vysokoelastická PUR pena / poťah |
| VÝHODY PRODUKTU | obojstranný, snímateľný poťah |
| MATRAC S ROŠTOM | nie |
| ANTIALERGICKÁ FUNKCIA | nie |
| ORTOPEDICKÝ MATRAC | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty


































