Nachádzate sa tu

Obývacia izba Angel - craft tobaco / craft biely

Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obývacia izba Angel - craft tobaco / craft biely

Skvelým vybavením Vašej modernej alebo klasickej obývačky sa stane obývacia izba Angel v nadčasovom farebnom prevedení craft tobaco / craft biely. Vďaka množstvu úložného priestoru, ktorým obývačka disponuje si všetky Vaše cennosti, drobnosti, knihy alebo dôležité dokumenty nájdu svoje miesto. Skladá sa z (ŠxHxV): TV stolíka (118x74x43 cm), regálu (80x39x114 cm), regálu (80x39x95 cm), police (80x33x60 cm), vitríny na stenu (80x33x76 cm), police (118/142x20x60 cm), ďalej je obývacia izba doplnená o praktickú policovú skriňu (90x43x198 cm) a konferenčný stolík (118x74x43 cm). Vyskladanú obývačku je možné doplniť aj o ďalšie zaujímavé komponenty kolekcie a tak vytvoriť z Vášho domova harmonickú a prevzdušnenú domácnosť.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEAngel
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft tobaco / craft biely
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Obývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Angel - craft tobaco / craft biely

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: