Nachádzate sa tu

Obývacia izba Hugo - craft zlatý / krémová

Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obývacia izba Hugo - craft zlatý / krémová

Obývaciu izbu Hugo s čistou líniou a detailným prepracovaním je možné zakúpiť ako zostavu, ktorú tvorí (ŠxHxV): TV stolík (160x44x40 cm), regál (nadstavba) (90x40x195 cm), šatníková skriňa (90x58x195 cm), polica (116x22x35) a komoda (176x44x82 cm). K tomu si môžete dokúpiť konferenčný stolík Mexico (125/170x68x53/69 cm) vo farbe craft zlatý. Farebné prevedenie obývacej izby Hugo je craft zlatý / krémová. S výberom kolekcie HUGO určite nešliapnete vedľa. Prvky kolekcie vďaka svojmu prevedeniu pôsobia usporiadane a harmonicky. Kolekcia je vyrábaná vo viacerých farebných prevedeniach a môžete dokonale spolu ladiť a kombinovať jej jednotlivé prvky. Ku kolekcii je možné dokúpiť aj LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEHugo
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft zlatý / krémová
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Obývacia izba Hugo - craft zlatý / krémováObývacia izba Hugo - craft zlatý / krémováObývacia izba Hugo - craft zlatý / krémováObývacia izba Hugo - craft zlatý / krémová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín