Nachádzate sa tu

Obývacia izba Solo - craft tobaco / craft biely

Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:

Obývacia izba Solo - craft tobaco / craft biely

Moderná a kompaktná obývacia izba Solo je vhodná na umiestnenie do každého typu domácnosti. V prípade záujmu je možné si ju zakúpiť ako zostavu, ktorá je zložená z (ŠxHxV): TV stolíka (120x47x47 cm), dvoch univerzálnych skriniek na stenu (60x31x53 cm), šatníkovej skrine (80x54x200 cm), regálu (90x42x200 cm), komody (125x42x86 cm) a konferenčného stolíka (80x80x52 cm). Farebné prevedenie obývacej izby je craft tobaco / craft biely. Ak hľadáte obývačku, ktorá Vám poskytne dostatok miesta pre uloženie dokumentov a vystavenie Vašich doplnkov, či kníh, Solo bude pre Vás bezpochyby tá správna voľba. Trendová kolekcia SOLO sa vyznačuje svojou usporiadanosťou a dizajnovým detailným spracovaním prvkov. S kolekciou SOLO si prídu na svoje hlavne milovníci tradičného dizajnu a uhladenosti. Ak sa pre kolekciu SOLO rozhodnete, určite neoľutujete, práve naopak, jej usporiadanosť ulahodí nie len Vášmu oku, ale očarí aj Vašich hostí. Kolekciu SOLO je vhodné použiť na zariadenie obývacej izby, ale jej jednotlivé prvky sa uplatnia aj v študentskej izbe, spálni či predsieni. Kolekcia sa vyrába v rôznych farebných kombináciách a jednotlivé elementy kolekcie je možné spolu kombinovať. V prípade záujmu je možnosť dokúpiť si LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIESolo
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft tobaco / craft biely
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / MDF
OSVETLENIEza príplatok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Obývacia izba Solo - craft tobaco / craft bielyObývacia izba Solo - craft tobaco / craft biely

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín