Nachádzate sa tu

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čierna

57 x 29.5 x 41 cm
50.00 €40.00s DPH
33.33 € bez DPH
Varianty:
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - popolaváOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - svetlosivá
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Predpokladaný termín doručenia pondelok 03.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čierna

Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 je moderným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jeho objemom 33 litrov poskytuje dostatok priestoru pre odpad, pričom jeho čierna farba a hranatý tvar pridajú štýl do vášho interiéru.

Vyrobený z kvalitného plastu, tento odpadkový kôš je odolný a ľahko sa udržuje - stačí ho utierať navlhko. Jeho jednoduchá montáž umožňuje rýchle a bezproblémové umiestnenie na podlahu alebo možnosť zavesenia na stenu, vďaka čomu môže byť tento produkt flexibilne použitý v rôznych priestoroch.

Ďalšou vlastnosťou tohto odpadkového koša je odnímateľný podstavec, ktorý uľahčuje prácu s ním. Produkt je dodávaný zmontovaný, takže nie je potrebná žiadna ďalšia montáž. Napriek svojej robustnosti má tento odpadkový kôš čistú váhu len 3.55 kg, čo umožňuje ľahké manipulovanie s ním.

Tento odpadkový kôš je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. S jeho šírkou 57 cm, výškou 41 cm a hĺbkou 29.5 cm sa ľahko zmestí do väčšiny priestorov.

Produkt je súčasťou kategórií Vybavenie do domácnosti, Príslušenstvo do kuchyne a Odpadkové koše. Značka NABBI zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť tohto produktu.

Parametre
Šírka57 cm
Hĺbka29.5 cm
Výška41 cm
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
VNÚTORNÝ OBJEM33 l
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0689 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU3.55 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIENKS45W2
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
VÝHODY PRODUKTUmožnosť zavesenia na stenu
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEodnímateľný podstavec
Zobraziť ďalšie parametre
Odpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čiernaOdpadkový kôš na triedený odpad NKS45W2 33 l - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty