Okrúhly jedálenský stôl Gustimo - sivý mramor / čierna
140 x 140 x 77 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Okrúhly jedálenský stôl Gustimo - sivý mramor / čierna
Moderne zariadená jedáleň alebo kuchyňa si vyžaduje moderný jedálenský stôl. Na vlne modernosti a luxusného dizajnu k Vám prichádza okrúhly jedálenský stôl GUSTIMO. Materiál použitý na výrobu je vrchnej dosky je dyhovaná MDF v krásnom prevedení sivý mramor, očarujúce nohy stola sú z ocele s práškovým nástrekom v čiernej farbe. Gustimo môže zažiariť nie len u Vás doma, ale aj v hoteloch, kanceláriách či iných priestoroch. Tento jedinečný kúsok s rozmermi (ŠxHxV): 140x140x77 cm je dodávaný v demonte a jeho maximálne zaťaženie je 30 kg. Doprajte si spoločné chvíle s rodinou, pri dobrom jedle, v spoločnosti okrúhleho jedálenského stola Gustimo, za ktorým môžu pohodlne stolovať 4 osoby.
Parametre
| Šírka | 140 cm |
| Hĺbka | 140 cm |
| Výška | 77 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 45.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4057 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 46.9 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gustimo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivý mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenský stôl Zenos 160x90 cm - svetlosivý mramor / čierna
160 x 90 x 75 cm
179.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Okrúhly jedálenský stôl Balrog - svetlosivá / čierna
100 x 100 x 75 cm
175.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Okrúhly jedálenský stôl Bonello - sivý mramor / zlatá
120 x 120 x 76 cm
294.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Okrúhly jedálenský stôl Gloster - biely lesk
106 x 106 x 75 cm
208.00 €
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Jedálenský stôl Pascal 160 - biely lesk / čierna
160 x 90 x 76 cm
411.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Okrúhly sklenený jedálenský stôl Raymond - priehľadná / chróm
100 x 100 x 73 cm
167.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Okrúhly jedálenský stôl Pixel - biely lesk / čierna
120 x 120 x 76 cm
302.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenský stôl Yohann - dub san remo / čierna
170 x 90 x 76 cm
300.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Skladací jedálenský stôl Expert 6 - sonoma svetlá
80 x 17/81 x 75 cm
140.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Jedálenský stôl Vilar DA19 146x76 cm - sosna biela
146 x 76 x 76 cm
325.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks

























