PC stôl Ego L10 - biela / dub nash
PC stôl Ego L10 - biela / dub nash
PC stôl Ego L10 v elegantnom prevedení biela/dub nash je ideálnym riešením pre moderné interiéry. Tento stôl od značky KONDELA kombinuje funkčnosť s estetickým vzhľadom, čo ho robí vhodným doplnkom do každej domácnosti či kancelárie.
Vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči bežnému opotrebeniu. Stôl má rozmery 120 cm na šírku, 55 cm na hĺbku a 87 cm na výšku, čo poskytuje dostatok priestoru pre vaše pracovné potreby.
Praktické vlastnosti
- Zásuvka a skrinka: Stôl disponuje jednou zásuvkou a jednou skrinkou umiestnenými na pravej strane, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru pre dokumenty a kancelárske potreby.
- Variabilná orientácia: Možnosť ľavého aj pravého usporiadania umožňuje prispôsobiť stôl vašim priestorovým požiadavkám.
- Svetlé farebné prevedenie: Kombinácia bielej farby s dubom nash dodáva stolu moderný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych interiérových štýlov.
Tento PC stôl sa dodáva v demonte a jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť. Údržba je jednoduchá – stačí ho utierať navlhko. S váhou 33.4 kg je stabilný a pevný, pričom jeho sektorový prvok umožňuje kombináciu s ďalším nábytkom tejto série.
Nenechajte si ujsť príležitosť obohatiť svoj pracovný priestor o tento praktický a štýlový kúsok nábytku!
| Šírka | 120 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Výška | 87 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 33.4 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0596 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ego L10 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | dub |
| FARBA | biela / dub nash |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















