Nachádzate sa tu

PC stôl Kier Max - craft biely

110 x 55 x 159 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

PC stôl Kier Max - craft biely

Praktický PC stôl KIER MAX pozostáva z jednej uzavretej skrinky, zásuvky a otvoreného priestoru pre počítač. Pod vrchnou doskou sa nachádza výsuvná plocha na umiestnenie klávesnice, ktorá prakticky šetrí priestor na pracovnej ploche. Bonusom tohoto stola je, že obsahuje aj nadstavbu, ktorá Vám poskytne ešte viac odkladacieho priestoru na Vašom stole. Nadstavba pozostáva z plochy pre monitor a ďaĺších otvorených odkladacích plôch. Zariaďte si modernú a funkčnú pracovňu alebo izbu pre Vaše ratolesti s PC stolom KIER MAX a jeho výber určite neoľutujete. Vyrobený je vo farbe craft biely, pričom na výber sú aj iné prevedenia a tak ho dokážete zladiť s interiérom miestnosti. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, laminovaná DTD, ktorá je zárukou dlhodobej trvácnosti. Rozmery stola (ŠxHxV): 110x55x159 cm.
Parametre
Šírka110 cm
Hĺbka55 cm
Výška159 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA46 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0876 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEKier Max
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft biely
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD, laminovaná DTD
VÝHODY PRODUKTUpriestor na umiestnenie tlačiarne
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie, nie
Zobraziť ďalšie parametre
PC stôl Kier Max - craft biely
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Matus M.
13.05.2020
5
velmi odporucam, super cena, super stolik
  • kopec miesta na dokumenty, knihy a cokolvek ine
  • CENA!!!

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty