Nachádzate sa tu

PC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / sivá

120 x 54 x 77 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x

PC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / sivá

S nádherným PC stolom NAMEK BIU1D1S sa Vaše dieťa nebude chcieť vzdialiť zo svojej izby. Stôl s radosťou pomôže pri zdolávaní školských prekážok a domácich úloh. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x54x77 cm. Farebné prevedenie buk iconic v kombinácii so sivou pôsobí hravo, útulne a pokojne. S kolekciou Namek sa detská izba Vášho dieťaťa premení na krajinu plnú dobrodružstiev, smiechu a dobrej nálady. Študent či malý žiačik, každý sa bude s radosťou vracať do svojho malého kráľovstva.
Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka54 cm
Výška77 cm
TYPOVÉ OZNAČENIENamek BIU1D1S
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)buk iconic / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)fóliovaná DTD / MDF
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUfóliovaná DTD
PC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / siváPC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / siváPC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / siváPC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / siváPC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / siváPC stôl Namek BIU1D1S - buk iconic / sivá
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
51x
40x
30x
20x
10x
100%
matej miska
31.01.2020
5
výborný, podľa očakávaní
  • štýlové farby
  • nízka cena

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín