Úložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / sivá

98 x 79.5 x 17 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE

Úložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / sivá

S praktickým úložným priestorom k posteli NAMEK SZU sa Vaše dieťa nebude chcieť vzdialiť zo svojej izby. Úložný priestor s radosťou pomôže pri zachovaní poriadku a uložení každého predmetu, ktorý práve hľadá svoje miesto. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 98x79,5x17 cm. Farebné prevedenie buk iconic v kombinácii so sivou pôsobí hravo, útulne a pokojne. S kolekciou Namek sa detská izba Vášho dieťaťa premení na krajinu plnú dobrodružstiev, smiechu a dobrej nálady. Študent či malý žiačik, každý sa bude s radosťou vracať do svojho malého kráľovstva.
Parametre
Šírka98 cm
Hĺbka79.5 cm
Výška17 cm
TYPOVÉ OZNAČENIENamek SZU
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbuk
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAbuk iconic / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLfóliovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUfóliovaná DTD
Úložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / siváÚložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / siváÚložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / siváÚložný priestor k posteli Namek SZU - buk iconic / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín