Nachádzate sa tu

Písací stôl Talent T8 - betón / biela

100 x 83 x 74.4 cm
110.00 €88.00s DPH
73.33 € bez DPH
Naposledy zakúpené pred 2 dňami
Varianty:
Písací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - antracit / biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 26.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Písací stôl Talent T8 - betón / biela

So správne vybratým písacím stolom Vám pôjde práca od ruky a Vaše ratolesti si budú môcť hravo plniť úlohy. Písací stolík TALENT T8 sa stane skvelým pomocníkom a tiež zaujímavým dizajnovým prvkom Vašej kancelárie, či študentskej izby. Vyrobený je z kvalitných materiálov v krásnom prevedení betón s bielou, ktoré sú veľmi moderné a obľúbené. Na boku stola je umiestnená skrinka s otvorených odkladacím priestorom, predeleným policou a troma zásuvkami. Stôl je multifunkčný, môžete si ho zložiť do rohu alebo rovno k stene, podľa Vašich potrieb. Rozmery stola zloženého k rohu sú (ŠxHxV): 100x83x76 cm a zloženého rovno je (ŠxHxV): 133x50x74,4 cm. Dodávaný je v demonte.
Parametre
Šírka100 cm
Hĺbka83 cm
Výška74.4 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU38 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.07 m3
TYPOVÉ OZNAČENIETalent T8
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
DOPLNKOVÁ FARBAbiela
FARBAbetón / biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Písací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / bielaPísací stôl Talent T8 - betón / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty