Nachádzate sa tu

Plastový kvetináč DUC600T 60 cm - biela

58 x 18 x 49.8 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový kvetináč DUC600T 60 cm - biela

Hranatý plastový kvetináč DUC600T 60 cm je vhodný na celoročné použitie, či už v interiéri alebo v exteriéri. Vďaka jeho krásnemu prevedeniu bielej sa bude dokonale vynímať na terase, záhrade, balkóne či v obývačke alebo všade tam, kde si zmyslíte. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je odolný voči mrazu či iným poveternostným vplyvom a jednoducho sa udržiava. Vďaka jeho rozmerom (ŠxHxV): 58x18x49,8 cm v ňom môžete pestovať viac druhov rastlín či kvetín naraz. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý eliminuje množstvo potrebnej hliny.
Parametre
Šírka58 cm
Hĺbka18 cm
Výška49.8 cm
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU3 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU2.77 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.052 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEDUC600T
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový kvetináč DUC600T 60 cm - bielaPlastový kvetináč DUC600T 60 cm - bielaPlastový kvetináč DUC600T 60 cm - bielaPlastový kvetináč DUC600T 60 cm - biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty