Nachádzate sa tu

Plastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracit

38.6 x 38.6 x 35.8 cm
30.00s DPH
25.00 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 21.12.2023
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracit

Majte predmety, doplnky a rôzne iné veci na poriadku s plastovým univerzálnym košom (2 ks) ICLU1S 25/35 l. Je to set dvoch plastových košov, ktoré budú skvelými praktickými pomocníkmi nie len na odloženie vecí, ale je možné ich využiť aj ako stolíky. Ich vzdušné prevedenie a moderný dizajn, v krásnom prevedení antracit, skvele zapadne do každého interiéru. Je len na Vás, kde sa ich rozhodnete umiestniť, či do spálne, obývačky, kúpeľne či detskej izby, kdekoľvek splnia svoju funkciu na sto percent. Vyrobené sú z ľahkého a odolného plastu a sú nenáročné na údržbu. Priemer menšieho koša je 33,5 cm, výška je 33 cm a objem je 25 litrov, priemer väčšieho je 38,6, výška je 35,8 cm a objem je 35 litrov.
Parametre
Šírka38.6 cm
Hĺbka38.6 cm
Výška35.8 cm
VNÚTORNÝ OBJEM60 l
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU1.89 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU2 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.0533 m3
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEICLU1S
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAantracit
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracitPlastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracitPlastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracitPlastový univerzálny kôš (2 ks) ICLU1S 25/35 l - antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty