Nachádzate sa tu

Podnožka Efuso Foot - zelená / čierna

45 x 33 x 35/45 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Podnožka Efuso Foot - zelená / čierna

Skvelým doplnením kancelárskej stoličky, či už v kancelárii, vo svojej domácej pracovni či v izbe študenta, bude nastaviteľná podnožka EFUSO FOOT. Podnožka je čalúnená sieťovinou, ktorá je mäkká, príjemná na dotyk a zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu a pohodlie pre Vaše nohy. Farebné prevedenie sieťoviny je zelená. Pevný rám podnožky je vyrobený v čiernom prevedení. Podnožku si môžete prispôsobiť Vašim potrebám vďaka funkcii nastavenia výšky a sklonu a cítiť sa tak pri práci či počas relaxu maximálne komfortne. Je možné ju používať nepretržite alebo podľa potreby, keď pocítite, že Vaše nohy potrebujú uvoľniť. Celkové rozmery podnožky sú (ŠxHxV): 45x33x35-45 cm, čalúnená časť má hĺbku 25 cm.
Parametre
Šírka45 cm
Hĺbka33 cm
Výška35/45 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.0552 m3
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU3 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEEfuso Foot
VÝŠKA OD - DO (CM)35 - 45
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAzelená / čierna
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKMD34
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLsieťovina / plast
POŤAHOVÝ MATERIÁLsieťovina
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEfunkcia nastavenia výšky a sklonu
Zobraziť ďalšie parametre
Podnožka Efuso Foot - zelená / čiernaPodnožka Efuso Foot - zelená / čiernaPodnožka Efuso Foot - zelená / čiernaPodnožka Efuso Foot - zelená / čiernaPodnožka Efuso Foot - zelená / čiernaPodnožka Efuso Foot - zelená / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín