Posteľový rám Rublin 160 - biela / čierna
Posteľový rám Rublin 160 - biela / čierna
Posteľový rám RUBLIN 160 nie je len štýlový kus nábytku, je to nevyhnutá časť, duša domova. Jeho kvalitné prevedenie zaručuje pohodlie počas spánku, a zároveň dlhú životnosť postele. Rozmery sú (ŠxHxV): 180x205x82 cm, lôžko na spanie má rozmery 160x200 cm. Dodávaná je bez matraca a bez roštu. Môžete si teda vybrať matrac s rozmermi 160x200 podľa toho, aký Vám vyhovuje a aké preferencie máte. Rošt odporúčame v pevnom ráme. Biela a čierna, odvážna kombinácia, ktorá na jednej strane láka, na druhej vzbudzuje rešpekt. Sektorovému nábytku Rublin dodáva ten správny šmrnc. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesky).
| Šírka | 180 cm |
| Hĺbka | 205 cm |
| Výška | 82 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 51 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0901 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rublin 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela / čierna |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez roštu a matraca |
- moderny dizajn
- super cena
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























