Posteľový rám s nočnými stolíkmi a osvetlením Ferara 180 - dub monument / biela
Posteľový rám s nočnými stolíkmi a osvetlením Ferara 180 - dub monument / biela
Posteľový rám FERARA 180 je pohodlná posteľ s dvomi nočnými stolíkmi a úložným priestorom v podobe dvoch zásuviek. Spacia plocha má rozmery 180x200 cm. Dodáva sa bez roštu a matraca, ktoré je možné doobjednať. Výška roštu je nastaviteľná: 33 cm alebo 39,5 cm. Súčasťou balenia je aj LED osvetlenie s bielym podfarbením. Systém Ferara je sektorová zostava, ktorú je vhodné umiestniť do spálne. Zostava je doplnená širokým orámovaním, ktoré jej dodáva masívnejší vzhľad. Materiál použitý na výrobu je fóliovaná DTD v kombinácii s MDF (rám) vo farebnom prevedení dub monument / biela. K zostave možno dokúpiť komodu s rozmermi (150x90x42 cm) a nízku skriňu (107x161x57 cm).
| Šírka | 185 cm |
| Hĺbka | 206 cm |
| Výška | 94 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.34 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 6 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 130 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ferara 180 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub monument / biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FARBA OSVETLENIA | prirodzená |
| DRUH FARBY OSVETLENIA | teplá |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor, 2 nočné stolíky, vysoké čelo |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



























