Nachádzate sa tu

Predsieň Bova - pieskový dub / woodcon

500.00s DPH
416.67 € bez DPH
Čiastočne skladom
Predpokladaný termín doručenia pondelok 15.04.2024
Doprava 7.90 €
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Predsieň Bova - pieskový dub / woodcon

Predsieň je vstupným kľúčom Vašej domácnosti, je jej celkovým reprezentatívnym prvkom. Nechajte ju zažiariť a očariť na prvý dojem s predsieňovou zostavou BOVA. Môžete ju zakúpiť ako celok, ktorý tvorí (ŠxHxV): zrkadlo (80x2x60 cm), vešiakový panel (80x25x79,7 cm), skriňa (80x44,5x190,5 cm), komoda (80x44,5x110,5 cm) a botník (80x44,5x50,5 cm). Jej farebné prevedenie je v kombinácii farieb woodcon a pieskový dub, ktoré dokopy krásne ladí a vytvára pocit jemnosti. Na jej výrobu sme použili spoľahlivé materiály ako DTD či odolné kovové nohy, ktoré ľahko vydržia všetky potrebné zaťaženia a zaistia stabilnosť konštrukcie. Zásuvky disponujú kvalitným teleskopickým kovaním. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 a 22 mm, predné dosky majú 16 mm. Hrana ABS je 0,5/1. Výhodou je tiež ochranné balenie, ktoré má za úlohu ochrániť nábytok pri preprave. Spoľahnúť sa tiež môžete na pevné kovové úchytky či systém Häfele, ktorý zaručí jedoduchú manipuláciu s dvierkami.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEBova
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBApieskový dub / woodcon
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEkovové nohy a úchytky
Predsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodconPredsieň Bova - pieskový dub / woodcon
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Patrik, Levice
31.03.2022
5
Pekná farba nábytku, jednoduchá montáž, všetko bolo v poriadku
  • neviem o žiadnej

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: 

Alternatívne produkty