Predsieň Tulia - dub sonoma / biela

102.00
Bez DPH: 85.00
➤ Skladom
Značka:
RENAR
Doručenie:
Do stredy 10.06.2020i

Predpokladaný termín doručenia, v skutočnosti sa môže líšiť.

Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
83.4 x 34.3 x 195 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:
Predsieň je kľúčovým miestom domácnosti. Nielenže Vás ako prvá víta či ako posledná sa s Vami lúči, predsieň je akýmsi reprezentatívnym prvkom Vašej domácnosti. Vešiakový panel so zrkadlom spolu so skrinkou na topánky TULIA Vám pomôžu vyčarovať skvelý prvý dojem u každého návštevníka. Ich pozitívom sú tiež ABS hrany, odolné voči mechanickému poškodeniu. Rozmery vešiakového panela sú (ŠxHxV): 83,2x21,6x153 cm a rozmery skrinky na topánky sú (ŠxHxV): 83,4x34,3x42 cm. Spolu vytvárajú navyše skvelého pomocníka. Vešiak poslúži na uloženie Vášho oblečenia, zrkadlo Vám poradí s úpravou zovňajšku. Skrinka na topánky poskytne miesto pre Vaše topánky a vy tak budete mať všetko pekne na poriadku.
Šírka83.4 cm
Hĺbka34.3 cm
Výška195 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA37.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.12 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA3 ks
TYPOVÉ OZNAČENIETulia
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)dub sonoma / biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUABS hrany
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
RENAR

RENAR

Spoločnosť Renar Meble je dynamicky sa rozvíjajúci distribútor nábytku v strednej Európe.

Hlavnou činnosťou  spoločnosti je obchodná činnosť zabezpečujúca distribúciu nábytku od výrobcov nábytku z celej strednej Európy až po jeho dodanie koncovému zákazníkovi prostredníctvom maloobchodných predajcov. Spoločnosť neustále rozširuje svoju ponuku a hľadá nové spôsoby poskytovania produktov zákazníkom, ktoré spĺňajú ich potreby za najnižšie dostupné ceny. V ponuke nábytku spoločnosti Renar Meble môžete nájsť eleganciu, funkčnosť a pohodlie pri každodennom používaní.

Spoločnosť Renar Meble poskytuje komplexné riešenie pre kuchyne, spálne, chodby, obývacie izby, jedálne či detské izby. Ponuku tiež dopĺňa komfortný a moderný čalúnený nábytok. Spoločnosť disponuje vlastnou dopravou, čo jej taktiež dodáva možnosť plnej kontroly nad bezpečnou  prepravy nábytku v celom logistickom procese.

Spoločnosť Renar Meble v krátkej budúcnosti plánuje otvoriť moderné logistické centrum, čo je dôsledkom neustále rastúceho podiel predaja nábytku v strednej Európe.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru
Súčasti zostavy: 
Vešiaková stena Tulia - dub sonoma
Vešiaková stena Tulia - dub sonoma
Predsieň je kľúčovým miestom domácnosti. Nielenže Vás ako prvá víta či ako posledná sa s Vami lúči, predsieň je akýmsi reprezentatívnym prvkom Vašej domácnosti. Vešiakový panel so zrkadlom TULIA Vám pomôže vyčarovať...
➤ Skladom
Množstvo:
62.00 € / ks
Botník (skrinka na topánky) Tulia 1D1SZ - dub sonoma / biela
Botník (skrinka na topánky) Tulia 1D1SZ - dub sonoma / biela
Predsieň je kľúčovým miestom domácnosti. Nielenže Vás ako prvá víta či ako posledná sa s Vami lúči, predsieň je akýmsi reprezentatívnym prvkom Vašej domácnosti. Skrinka na topánky TULIA Vám pomôže vyčarovať skvelý prvý...
➤ Skladom
Množstvo:
40.00 € / ks

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka