Nachádzate sa tu

Regál Gores - dub sonoma

38.2 x 49.5 x 203.4 cm
74.00s DPH
61.67 € bez DPH
Varianty:
Regál Gores - grafitRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - biela
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 04.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Regál Gores - dub sonoma

Regál Gores je elegantný a praktický kus nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. S jeho farebným prevedením v odtieni dub sonoma prinesie do vášho interiéru svetlú a modernú atmosféru.

Tento regál je vyrobený z aglomerovaného materiálu DTD, čo mu dodáva pevnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jeho rozmery sú 203.4 cm na výšku, 49.5 cm na hĺbku a 38.2 cm na šírku, čo poskytuje dostatok priestoru pre uskladnenie vašich dokumentov alebo iných potrebných vecí.

Regál Gores má štyri poličky, ktoré umožňujú efektívne využitie priestoru. Je ideálny pre organizáciu vašej práce a udržanie poriadku vo vašom pracovnom prostredí.

Montáž tohto regálu vyžaduje zručnosť, ale po zložení budete mať stabilný a pevný regál pripravený na použitie. Údržba je jednoduchá - stačí ho utierať navlhko.

Vďaka svojej orientácii je tento regál vhodný pre ľavé aj pravé usporiadanie miestnosti. Je dostupný v viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu interiéru.

Regál Gores je skvelou voľbou pre každú kanceláriu, ktorá hľadá spojenie funkčnosti a štýlu. S jeho pomocou môžete vytvoriť pracovné prostredie, kde budete mať všetko potrebné na dosah ruky.

Parametre
Šírka38.2 cm
Hĺbka49.5 cm
Výška203.4 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU38 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.07 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEGores
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub sonoma
FARBAdub sonoma
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Regál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonomaRegál Gores - dub sonoma

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty