Nachádzate sa tu

Regál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft biely

110 x 48 x 185 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Regál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft biely

Regál NOT-05 pozostáva z dvoch skriniek, dvoch zásuviek a množstva odkladacieho priestoru, ktorý môžete využiť na odkladanie kníh alebo rádia, no je tu možnosť využitia regálu ako TV stolíka, pri odmontovaní jednej police. Farebné prevedenie craft biely / craft tobaco / craft biely je možné zmeniť za iné podľa Vašich predstáv. Regál je možné kombinovať s prvkami kolekcie NOTTI. Rozmery (ŠxHxV): 110x48x185 cm. Systém NOTTI je moderná kolekcia s čistou líniou a jednoduchými tvarmi. Dizajnové prevedenie pôsobí usporiadane a celistvo. Je vhodné ju umiestniť najmä do obývacej izby, no svoje uplatnenie si nájde aj v spálni, pracovni alebo predsieni. Dvierka a zásuvky nábytku disponujú modernými, hranatými úchytkami. Materiál použitý na výrobu kolekcie je laminovaná DTD, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a funkčnosť prvkov. Je vyrobená v hrúbke lamina 16 mm. Kolekcia je vyrábaná v rôznych farebných prevedeniach a tým Vám poskytne možnosť voľby podľa Vášho vkusu a možností. Jednotlivé prvky kolekcie je možné spolu kombinovať a tak si vyskladať Vašu vysnívanú domácnosť. Ku kolekcii je možné dokúpiť aj LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
Šírka110 cm
Hĺbka48 cm
Výška185 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.138 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA76.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIENotti NOT-05
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAcraft biely / craft tobaco / craft biely
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Regál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft bielyRegál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft bielyRegál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft bielyRegál Notti NOT-05 - craft biely / craft tobaco / craft biely
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Erik L.
23.02.2020
5
veľmi užitočný regál, naplno využívame
  • množstvo uložného miesta
  • kvalita materiálu

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty