Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Barty Roh P - krémová
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Barty Roh P - krémová
| Šírka | 252 cm |
| Hĺbka | 175 cm |
| Výška | 84/123 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 145 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.2303 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barty Roh P |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 101 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 130 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| HLAVNÁ FARBA | krémová |
| FARBA | krémová |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Sereno 697 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | 3 polohovacie opierky |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| NOŽIČKY | kovové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80 000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty


















