Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / sivá

224 x 183 x 86/104 cm
1112.00s DPH
926.67 € bez DPH
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 29.02.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / sivá

Univerzálna rozkladacia sedačka BELMONT L/P uspokojí milovníkov moderného interiéru. Pohodlná, priestranná, nadčasová, jednoducho dokonalá. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 224x106/183x86/104 cm, výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu 57 cm. Už na prvý pohľad očarí svojím látkovým telom vo farebnom prevedení mentolová 29. Navyše je rozkladacia, čo oceníte najmä pri nečakaných návštevách, keď jednoducho vytvoríte lôžko na spanie s rozmermi 126x201 cm. Disponuje tiež priestranným úložným priestorom, kde uskladníte čokoľvek, čomu hľadáte miesto. Sedačka je univerzálna, čo znamená, že ju môžete poskladať podľa vlastnej potreby s rohom na pravej alebo ľavej strane. Vybavená je polohovacími opierkami hlavy a dvoma dekoratívnymi vankúšmi pre ešte vyšší komfort pri leňošení. Vankúše čalúni látka vo farebnom prevedení sivá 25. Sedačku čalúni látka Avis, pričom zvnútra je tvorená pružinou Falista v kombinácii s HR penou, čo zabezpečuje maximálny komfort pri sedení. Výška spodného priestoru od podlahy je 11 cm, čo Vám umožní udržiavať poriadok aj pod sedačkou.
Parametre
Šírka224 cm
Hĺbka183 cm
Výška86/104 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA114 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA2.2195 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBelmont L/P
VÝŠKA OD - DO (CM)86 - 104
HĹBKA SEDADLA (CM)57
VÝŠKA SEDADLA (CM)46
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)126 x 201
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAmentolová / sivá
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUAvis 29
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / masívne drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierok hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIAobojstranná
VÝPLŇ SEDACEJ ČASTImolitánovo-pružinová
NOŽIČKYdrevené
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / siváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Belmont L/P - mentolová / sivá
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Timka R.
15.04.2020
5
nádherná sedačka
  • krásna mentolová farba
  • akurátna mäkkosť sedenia
  • výborná cena
  • praktická
KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty