Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Cesena SR - šenil tmavosivý
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Cesena SR - šenil tmavosivý
Popis:
Sedacia súprava je úplne nová, nepoužívaná.
Názov:
- Cesena
Roh:
- pravý
Prevedenie:
- šenil
Farba:
- tmavosivá
Rozmer:
- šírka: 262 cm
- hlbka: 157 cm
- výška: 82 cm
- sed: 62 cm
- plocha na spanie: 210/120 cm
Rozklad na lôžko:
- áno
Úložný priestor:
- áno
Nastaviteľné opierky hlavy:
- nie
Nastaviteľné opierky rúk:
- áno
Relaxačná funkcia:
- nie
Bežná maloobchodná cena:
680 ~ 700 €
Dodanie:
- dovoz alebo osobne
| Šírka | 262 cm |
| Hĺbka | 157 cm |
| Výška | 82 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cesena SR |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 120 x 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | šenil |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | šenil |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor, nastaviteľné opierky rúk |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | pravá |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty











